Skip to main content
Beertje's conversations - August 2025
- (In de supermarkt, bij de speelgoed rayon)
Als ik iets zou mogen hebben, welk bedrag zou ik dan mogen hebben?
…
IK heb nog steeds geen antwoord op lijn vraag
- (in de Quick, kijkend op zijn zakje van de frietjes)
Oei, dat hebben we te laat gezien ( doosje zegt frietjes voor flinkerds). - (Mag TV niet op Nickelodeon zetten en moet van post wisselen…zet het uit)
J: Hoe je hebt de tv uitgezet of wa?
B: Ja op wat anders? - Ik denk aan iets leuk… ieder jaar mogen we op kamp vleeshoop op Robin doen, onze leiding.
- Mijn scheet stinkt
- (begroeting bij ophalen scoutskamp)
‘k Heb mijn belofte afgelegd, kijk, je mag wel niet lezen eh!
- B: Ik heb een brief geschreven dat ik 99% doodging
G: Waarom ging je dood? Je zei net dat het heel tof kamp was
B: Omdat ik geen schermen had
G: Maar op kamp gaan is toch veel toffer
B: Nee schermen vind ik nog wel toffer
Ik heb eerst het meest mijn tablet gemist, dan mijn kat, dan mijn ouders, dan mijn bed, dan mijn knuffels en dan mijn broer.
- G: Zeg er kleeft precies iets in je haar, ga maar subiet in bad en was jee haar maar extra goed, want er plakt iets. Ei of zo?
B: Ah ja dat kan we hebben een soort van een doop gedaan.
….
G: Zeg, op welke dag van je kamp heb je die doop gedaan misschien?
B: Euh…ik denk dag drie of zo.
(ik had beter moeten weten en niets vragen)
- Is dit nog wel een familieprogramma? (tv staat op komen eten waar een Would be flirterige Wendy van Wanten meedoet)
- De nacht lijkt voorbijgevlogen
- (Over een pepermuntje) Ik heb het opgeknabbeld. Ik ben te ongeduldig om het helemaal op te zuigen. Ik doe dat altijd. Ik knabbel net zoals bij een lolly. Ik knabbel .
- Waarom is dat altijd in films enz dat als de goederik wordt beschoten, dat hij nog leeft ofwel door een kogelvrij vest ofwel door een portefeuille of zo ofwel door een boekje.
- Niet op gemeen te zijn maar jullie stinken een beetje ( tegen koeien in een wei)
- Kijk pannen hier in De Panne!
- Je kan pannen kopen hier in De Panne omdat pannen panne hebben in De Panne.
Comments